HAKKIMIZDA

MAXFLAM ŞÖMİNE, 1996 yılından günümüze şömine sektöründe faaliyet göstermektedir.

2005 yılından itibaren kurumsallaşan şirketimiz, Avrupa’nın şömine haznesi konusunda lider markalarından FERLUX (İspanyol Döküm Hazne Üreticisi), SPARTHERM (Alman Çelik Hazne Üreticisi), GODIN,CHEMINESS DIFFUSION,CHEMINESS PHILIPPE POELES, ( FRANSIZ DOKÜM HAZNE SOBA ÜRETİCİSİ) RUBY FIRES (Hollanda Elektrikli Şömine Üreticisi), SİLCA (Alman İzolasyon Üreticisi) markalarının distribütörlüğünü üstlenmiştir. Şömine sektöründe, kapalı haznelerin kullanımının yaygınlaşması ile birlikte, şömine kullanımı daha fonksiyonel ve kolay hale gelmiştir.

ŞÖMİNEDE KALİTE!

Şömine için artan talebi karşılamak amacı ile Türkiye genelinde bayilikler vererek satış ağını genişletmiştir. Ürün gamında sadece döküm ve çelik şömine hazneleri bulunmayıp, şömine ile ilgili her türlü montaj malzemesi, boru, izolâsyon, aksesuar, maşa takımı, siperlik, odunluk bulunmaktadır. Bu geniş ürün gamı ile Aksa Şömine her türlü şömine malzemesini bulabileceğiniz bir şömine marketidir. Aksa Şömine ayrıca kendi markası olan MAXFLAM markasıyla da yurtdışından gelen yoğun talepleri de hedeflemektedir. Şömine’nin hazneleri 5 yıl, sobaları 2 yıl garantilidir. T.C.Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’ndan onaylı olup, CE-EN13240-EN13229, ISO 9001-TÜV belgelerine sahiptir.

AKSA ŞÖMİNE, 1996 yılından günümüze Şömine Haznesi, Soba, Kuzine, Fırın, Mangal sektöründe faaliyet göstermektedir.
2005 yılından itibaren kurumsallaşan şirketimiz, Avrupa’nın Şömine Haznesi, Kuzine, Soba, Fırın, Mangal ve İzolasyon konusunda lider markalarından; 
SPARTHERM (Alman Çelik Hazne Üreticisi), 
GODIN,CHEMINESS DIFFUSION,CHEMINESS PHILIPPE POELES (Fransız Döküm Hazne-Soba Üreticisi), 
FERLUX (İspanyol Döküm Hazne, Soba, Kuzine, Pelet Üreticisi), 
PROMAT  (Belçikalı  Kalsiyum Silikat İzolasyon Üreticisi),
VİCTORİA (Alman-Bulgar ortaklığı  Soba, Kuzine, Fırın  üretici firma), 
ENDERS (Alman Dumansız Kömürlü Mangal üreticisi),
FONTANA FORNI (İtalyan Seyyar Odun Fırını üreticisi) markalarının Türkiye  Distribütörlüğünü üstlenmiştir. 
 
SADECE KALİTELİ ÜRÜN!
 
Ürün gamında bulunan ürünler  Dünya’da   konusunda lider firmaların ürünleridir. Ürünler her türlü kalite , mühendislik , tasarım , verimlilik    konusunda  dünya  standartlarının  üstünde üretilmişlerdir. 
 
GENİŞ SATIŞ AĞI! 
 
Ürünlerimize;
Türkiye Genelinde bulunan Bayii ağı ile, 
www.aksasomine.com E-Ticaret Sitemizden, 
N11, Amazon,Trendyol, Gitti gidiyor, Hepsi Burada gibi E-Ticaret sitelerinde ve
KOÇ TAŞ internet sitesinden  ulaşabilirsiniz.